Наука та технології

Microsoft анонсувала революційне оновлення ChatGPT: головні «фішки»

ChatGPT

Вдосконалений чат-бот не тільки прискорить генерацію відповідей, але також навчиться обробляти нові джерела даних — текст, аудіо або зображення. Microsoft спільно з OpenAI оголосив про велике оновлення GPT-4, яке буде «революційним».

Очікується, що вдосконалений чат-бот не тільки прискорить генерацію відповідей, чого хотіли б багато користувачів актуальної версії, але й навчиться обробляти кілька джерел даних, таких як текст, аудіо або зображення, для уточнення результатів. Про це повідомляє технічний сайт Heise.

Крім того, нова версія ChatGPT зможе розуміти голосовий запит і видавати результат у вигляді тексту або зображення. Зауважимо що в цей час помічник може відповідати тільки в текстовому вигляді. 

Презентація вдосконаленої нейромережі запланована на 16 березня 2023 року.

ChatGPT – це чат-бот, який за пару місяців існування викликав великий ажіотаж у світі хай-тек. Він здатний легко і впевнено відповідати на складні питання, а також писати прозу, вірші або комп’ютерний код по команді, а за швидкістю зростання обігнав навіть TikTok.

Наприкінці січня Microsoft офіційно заявила про розширення співпраці з OpenAI після чуток про $10 мільярдів інвестицій в цю компанію.

На початку лютого компанія оновила свій пошуковик Bing і вбудувала туди покращену версію нейромережі ChatGPT – не ту, що знаходиться в загальному доступі. Користувачі можуть спілкуватися в чаті Bing, як у ChatGPT, ставлячи питання та отримуючи відповіді природною мовою.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top