Економіка

Ілон Маск хоче створити конкурента ChatGPT

elon musk

Мільярдер та підприємець Ілон Маск зареєстрував нову компанію з розробки в сегменті штучного інтелекту (ШІ) під назвою X.AI. Про це повідомляють Financial Times і The Wall Street Journal.

За даними ЗМІ, компанія зареєстрована в штаті Невада 9 березня. Сам Маск вказаний директором, а секретарем — колишній банкір Morgan Stanley Джаред Бірчалл, який керує статками мільярдера.

Наразі голова Tesla і Twitter збирає команду дослідників та інженерів в сфері штучного інтелекту та вже придбав «тисячі графічних процесорів від Nvidia», повідомили знайомі з ситуацією особи. 

За інформацією останніх, Маск також веде переговори з низкою інвесторів SpaceX і Tesla щодо фінансування нового стартапу.

Раніше повідомлялося, що мільярдер обговорює з дослідниками ШІ, включно зі співробітниками DeepMind AI, створення нової дослідницької лабораторії для розробки альтернативи чат-боту ChatGPT.

Цікаво, що водночас Маск заявляє про потенціал ШІ знищити людську цивілізацію. Тих, хто вважає, що подібного ризику не існує, він назвав «ідіотами».

До цього Маск разом з низкою науковців, розробників та підприємців у березні підписав відкритого листа із закликом негайно призупинити принаймні на шість місяців навчання систем штучного інтелекту, потужніших за GPT-4.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top