Море та порти

Україна та Туреччина підтримують продовження дії «Зернової ініціативи»

Туреччина підтримує продовження дії «Зернової ініціативи». Про це заявив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков після зустрічі з міністром оборони Туреччини Хулусі Акаром у Спільному координаційному центрі у Стамбулі.

«У фокусі переговорів — реалізація «Зернової ініціативи» та продовження її дії після 22 листопада 2022 року», — зазначили у міністерстві.

Сторони-учасники «Ініціативи» — ООН, Туреччина та Україна висловили готовність продовжити її дію та запевнили у додатку максимальних зусиль для її успішної реалізації. На даний момент немає жодних сумнівів, що роботу «зернового коридору» буде продовжено після 22 листопада.

У міністерстві інфраструктури нагадують, що за весь час роботи ініціативи у напрямку Африки було відправлено 1,1 млн. тонн продовольства.

З портів Великої Одеси вийшли вже 5 суден, зафрахтованих Всесвітньою продовольчою програмою ООН. На їхньому борту понад 120 тис. зерна для мешканців Ефіопії, Ємену та Сомалі», – додали у відомстві.

Нагадаємо, 22 липня у Стамбулі ООН, Україна, Туреччина та РФ підписали Ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний». Термін дії розрахований до 22 листопада 2022 року.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top