Море та порти

Акваторію одеських портів повністю розмінувати не будуть

Відкриття «зернового» коридору не означає повне розмінування акваторії Чорного моря поблизу порту в Одесі, а отже й заборону відвідування пляжів не знімуть

Відкриття «зернового» коридору не означає повне розмінування акваторії Чорного моря поблизу порту в Одесі, а отже й заборону відвідування пляжів не знімуть — спікер ОВА Сергій Братчук.

«Що ми знаємо з відкритих джерел – це буде вузький фарватер, який для зерновозів, для тих караванів, які планується гуртувати і потім йти за відповідним маршрутом. Все інше буде заміновано. Ніхто не каже, що акваторію Одеського порту буде повністю розміновано або зменшено безпеку наших чорноморських рубежів. Про це взагалі не йдеться», — заявив Братчук.

Спікер ОВА наголосив, що заборона на відвідування пляжів чорноморського узбережжя та купатися в морі залишається актуальною. Шлях експорту зерна буде технічний і лише кораблів.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top