Здоров'я

Як обрати фахівця фізичної реабілітаційної медицини — поради експерта

наша турбота

Розповідає керівник Реабілітаційного центру “Наша турбота” Денис Соколов.

В коментарі інформаційному агентству “ ElitExpert”, керівник Реабілітаційного центру “Наша турбота” Денис Соколов зазначив, що правильний вибір фахівця фізичної реабілітаційної медицини є критично важливим для ефективного відновлення після важких захворювань, травм і операцій. Напроти — неправильно підібраний лікар може уповільнити процес відновлення, викликати ускладнення і завдати шкоди здоров’ю.

«Вибрати лікаря, який є досвідченим у фізичній реабілітаційній медицині, дуже нелегко. Витрачати час на отримання допомоги від новачків може бути навіть небезпечним» – наголошує Соколов.

Фізична реабілітаційна медицина охоплює широкий спектр методів, таких як фізична терапія, ерготерапія, терапія мови та мовлення, фізіотерапія, механотерапія, гідрокінезіотерапія. Кожен пацієнт унікальний, тому важливо знайти лікаря, який не лише має спеціалізацію в реабілітаційній медицині, але й є досвідченим практиком у цій галузі.

«Персоналізований підхід у реабілітаційній медицині враховує індивідуальні фізичні можливості і обмеження пацієнта, що дозволяє адаптувати вправи та процедури під конкретні цілі відновлення, — підкреслив Денис Соколов. — Це також знижує ризик ускладнень і повторних травм та позитивно впливає на швидкість і якість відновлення пацієнта».

Навіть якщо пацієнт ще проходить лікування, питанням його подальшого відновлення краще зайнятися заздалегідь. Первинна консультація з лікарем фізичної та реабілітаційної медицини є важливим етапом на шляху до ефективного відновлення, а фахівці Реабілітаційного центру “Наша турбота” готові надати підтримку у найскладніших ситуаціях.

«Для розробки ефективної програми фізичної реабілітації необхідно провести всебічну оцінку стану пацієнта, яка включає різні діагностичні тести й аналізи, — розповів Денис Соколов. — Це охоплює лабораторні аналізи, рентген, МРТ, УЗД, ЕКГ та функціональні тести.»

На завершення, керівник центру зазначив, що консультація досвідченого лікаря допоможе у відновленні втрачених або суттєво обмежених функцій після складних захворювань або травм. Тому саме систематичний підхід і підтримка на кожному етапі реабілітації допоможуть досягти найкращих результатів.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top