Здоров'я

Реабілітаційний центр «Наша Туpбота» повернув до життя тяжко пораненого військового

поживанов

Медичний центр «Наша Туpбота» продовжує щоденну роботу по реабілітації пацієнтів зі складними діагнозами

Медичний центр «Наша Туpбота» продовжує щоденну роботу по реабілітації пацієнтів зі складними діагнозами. Одним з останніх таких випадків стала успішне відновлення важкопораненого військового ЗСУ Олександра Здрайковського.

Олександр, мешканець села Першотравневе Одеського району, пережив численні операції, а потім — курси реабілітації, завдяки яким він тепер може ходити.

Його діагноз був настільки невтішним, що майже ніхто не вірив, що Олександр знов встане на ноги. Але рідні не втрачали надії та звернулися за підтримкою до благодійного фонду «Аджалик». За сприянням фонду військовослужбовець зміг пройти курс відновлення» у реабілітаційному центрі «Наша Туpбота».

Коментуючи цей випадок, головний лікар центру Олексій Яблонський зазначив, що завдяки досвіду медичних працівників та сучасним технологіям відновлення, центр може ефективно допомагати людям у найскладніших ситуаціях, як і трапилось зараз.

З іншого боку, реабілітаційний центр «Наша Туpбота» і сам потребує підтримки, особливо — у сфері нового медичного обладнання, яке отримує від різноманітних благодійників

Одним з партнерів центру є політик та громадський діяч Михайло Поживанов, який очолює партію «Батьківщина» в Одесі. Нещодавно він привіз до центру ролатори та інвалідні візки від австрійського відділення благодійного фонду Caritas.

«Нашу команду зустрів та ознайомив з методами реабілітації, з сучасним обладнанням та кабінетами відновлення керівник центру реабілітації, фізичний терапевт та дуже досвідчений лікар Олексій Яблонський. Дуже вдячні йому за екскурсію та розуміння необхідності якісного функціонування таких центрів для реабілітації війсковопоранених, людей після інсультів, важких травм та операцій, яким потрібно відповідне лікування та досвідчений догляд та відновлення», — розповів Михайло Поживанов.

Наразі реабілітаційний центр «Наша Туpбота» продовжує свою місію, спеціалізіруючись на наданні медичних та психологічних послуг людям, які потребують реабілітації після важких травм, операцій, інсультів та інших серйозних станів. В даний момент пацієнтами центру є як цивільні особи, так і військовослужбовці, які отримали поранення під час бойових дій.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top