Здоров'я

Олексій Яблонський: правильний вибір центра фізичної реабілітації — запорука успіху

наша турбота

У коментарі інформаційному агентству “ElitExpert”  медичний директор Реабілітаційного центру “Наша турбота” Олексій Яблонський зазначив, як вірний вибір центру фізичної реабілітації є критично важливим для ефективного відновлення після травм, операцій та важких захворювань.  

“Наш Центр фізичної реабілітації “Наша турбота” створено для максимального сприяння поверненню пацієнтів до звичного способу життя. Тут використовуються сучасні методи реабілітації, які включають фізичну терапію, ерготерапію, терапію мови та мовлення, фізіотерапію, механотерапію, терапію балансу, інтерактивні комп’ютеризовані заняття та інші методики, що довели свою ефективність численними дослідженнями. В нашому центрі кожен пацієнт отримує індивідуальний підхід до лікування, — підкреслив Олексій Яблонський. — Початком завжди є консультація реабілітолога. І тільки після вивчення ситуації пацієнта виконується складання індивідуального плану реабілітації, який враховує всі особливості його стану».

У центрі “Наша турбота” застосовуються лише індивідуалізовані програми реабілітації з чітко сформованими цілями. Такий підхід довів свою ефективність та застосовується в найкращих клініках світу. Він передбачає адаптацію під  потреби конкретного пацієнта, враховуючи особливості його захворювання, супутні хвороби, вік, спосіб життя, та інші фактори.

«Наприклад, реабілітація після перелому хребта вимагає індивідуалізованого підходу та плану, який розробляється кількома фахівцями та регулярно перевіряється на ефективність, — зазначив лікар. — Також дуже важливо вносити своєчасні корекції, якщо це необхідно».

Професіоналізм, комплексність і системність заходів у реабілітаційному центрі “Наша турбота” забезпечують високі результати. Якісна фізична реабілітація закріплює результати лікування, сприяє швидкому відновленню пацієнта та поверненню його до активного, повноцінного та рухливого життя.

«Фізична реабілітація при компресійному переломі хребта, наприклад, допомагає пацієнтам не втратити фізичні кондиції та пришвидшити одужання., — додав Олексій Яблонський. — У той же час відсутність та несвоєчасність реабілітації може звести нанівець всі зусилля лікування та погіршити стан людини”. 

Підсумовуючи, Олексій Яблонський зазначив, що кожен день має велике значення, тому не варто відкладати консультацію з лікарем для визначення оптимальної програми реабілітації.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top