Культура

В Одесі припиняють взаємодії зі Всесвітнім клубом одеситів

Геннадій Труханов на своїй сторінці у Facebook оголосив про припинення взаємодії зі Всесвітнім клубом одеситів.

«Шановні одесити! З великим жалем констатую, що ми змушені призупинити нашу взаємодію зі Всесвітнім клубом одеситів. З жалем тому, що беззмінним Президентом Клубу є наш земляк Михайло Жванецький, чиє ім’я та творчість означає дуже багато для кожного одесита. У тому числі й для мене.

Проте під час війни з російськими окупантами у Всесвітньому клубі одеситів присудили премію за перемогу у літературному конкурсі російським письменникам. Йдеться про підбиття підсумків Одеської міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля, де російські письменники були як включені до складу журі, так і удостоєні дипломів. Серед них, зокрема, є ті, хто дозволяв собі неоднозначні висловлювання на адресу України, а також співпрацював із росЗМІ, які відкрито підтримують дії Росії.

Все це відбувається на тлі повномасштабного вторгнення Росії в Україну, коли артисти світового рівня скасовують свої концерти в Росії і закликають зупинити знищення українського народу, припинити цю жорстоку та несправедливу війну».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top