Інтерв'ю

«Зараз я не певен, що перемир’я на початку війни було б правильним рішенням» — колишній прем’єр-міністр Ізраїлю Беннетт

Naftali Bennett

Колишній прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет розповів в інтерв’ю про перші дні війни в Україні та свою роль посередника у переговорах між Україною та Росією.

Майже п’яти-годинна розповідь Нафталі Беннета про Ізраїль, його роботу прем’єром та посередництво в перші тижні війни опублікована на його YouTube каналі.

Головне досягнення, на якому наголошує Нафталі Беннетт, важливі поступки обох сторін, Росії та України, в переговорному процесі в перші тижні війни.

«Він дав мені дві великі поступки, — розповідає Беннет про свою зустріч із Путіним у Москві 5 березня 2022 року. — відмова від денацифікації та демілітаризації України. Взамін Зеленський згодився на нейтральний статус України та відмову від вступу до НАТО. Постало лише питання гарантій безпеки для України, яке було надскладним».

«Усе, що я робив в ролі посередника, узгоджувалось також зі США, Британією, Францією та Германією», — додає Беннетт.

Чому переговори припинились? За словами екс-очільника уряду Ізраїлю, «після Бучі, коли усі побачили звірства РФ, сотні вбитих мирних жителів зі зв’язаними за спиною руками – переговори припинились».

«За великим рахунком після Бучі Зеленський та Захід перервали переговори, і тоді мені здавалося, що вони не праві. Але сьогодні я так не думаю. Можливо, ми тоді занадто швидко заспокоїли б Путіна, й інші лідери тоталітарних країн побачили б у цьому шанс для своїх загарбницьких намірів», — зазначив Нафталі Беннет.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top