Інтерв'ю

Україна перетворилася на найбільше мінне поле у ​​світі, — Шмигаль

250 тис. кв. км – це майже половина площі всієї України

Вторгнення Росії в Україну призвело до того, що країна перетворилася на найбільше у світі мінне поле. Забруднена вибухонебезпечними предметами територія становить 250 тисяч квадратних кілометрів.

На цьому наголосив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю південнокорейському інформаційному агентству Yonhap.

«Наразі це найбільше мінне поле у ​​світі, – сказав прем’єр. — Воно не лише ускладнює пересування людей, а й викликає серйозні перебої в сільському господарстві, яке є однією з наших основних галузей».

Він також зазначив, що Київ сподівається на допомогу та досвід Південної Кореї у розмінуванні такої величезної території.

250 тис. кв. км – це майже половина площі всієї України, це територія, більша за площу всього Корейського півострова (221 тис. кв. км).

Коментуючи побоювання, що війна затягується, Шмигаль наголосив на необхідності збереження санкцій проти Росії та надання допомоги Україні.

«Ми робимо все можливе, щоб війна якнайшвидше закінчилася. Для цього міжнародне співтовариство має неухильно дотримуватися санкцій проти Росії і посилювати їх», — зазначив він.

Він також розповів, що Росія завдає ударів по інфраструктурі в густонаселених районах, зазначивши, що 70% збитків припадає на житлові квартали.
Прем’єр-міністр прогнозує, що цього року загальні втрати від війни досягнуть 700 мільярдів доларів США.

«Незважаючи на війну, українська економіка працює. Уряд без затримок виплачує усі зарплати та пенсії. Ми розробляємо грантові програми для малого та середнього бізнесу», — сказав він.

За його словами, 50% електромереж країни було пошкоджено внаслідок 11 масованих повітряних нальотів та 14 хвиль атак безпілотників з жовтня.

«Немає жодної електростанції, яка б не постраждала від російських ракет або безпілотників», — сказав він. «Мета Росії – знищити всі електромережі України та змусити наших людей тікати, чинячи на них психологічний тиск».

Шмигаль також висловив позицію, що Україна поверне захоплені Росією території.

«Ми не знаємо, коли закінчиться війна, але те, що ми повернемо собі всю нашу землю, це точно», — сказав прем’єр.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top