Експертний клуб

Укрнафта планує інвестувати $1 мільярд у газову генерацію

нафтогаз

Найбільша нафтова компанія країни Укрнафта має амбітний план — побудувати за три роки понад 1000 МВт газової генерації вартістю $1 млрд. Про це розповів генеральний директор компанії Сергій Корецький в інтерв’ю українському виданню Forbes.

За його словами, на першому етапі компанія планує побудувати газопоршневі установки потужністю не менше 100 МВт.

«Використовуємо власні кошти, а також маємо відкриті кредитні лінії в Укргазбанку, Сенс Банку та Ощадбанку», — розповів Корецький.

Він також додав, що є індикативні плани по газотурбінному обладнанню.

«Плануємо побудувати приблизно 1000 МВт таких установок протягом найближчих трьох років. Орієнтовна вартість — $1 млрд. Паралельно працюємо над проєктами вітрових і сонячних електростанцій», — зауважив Корецький.

Він повідомив, що це складний проєкт, повна реалізація якого займе приблизно до трьох років.

«Окупність когенераційних установок — до чотирьох років, виключно виробництва електрики — трохи понад пʼять років. Проєктний період експлуатації — 20 років. Укрнафта стане мультиенергетичною компанією. Це невідворотно. Зараз ми задаємо цей вектор», — додав Корецький.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top