Експертний клуб

Нові можливості та відкриті двері: як ЄС сприяє розвитку України в умовах війни

В Одесі відбулася важлива панельна дискусія на тему «Підтримка ЄС для розвитку потенціалу України в умовах війни». Захід організував Інформаційний Центр ЄС Одеського національного економічного університету за підтримки Представництва ЄС в Україні.

На даний момент Україна переживає шокову ситуацію через російську агресію. Це викликає багато проблем, серед яких знищення транспортних шляхів, порушення логістики, економічні труднощі, суттєві пошкодження портової інфраструктури, а також значні втрати в промисловості та енергетичному секторі. Однак саме зараз, у цей критичний момент, Європейський Союз відкриває свої двері для України та простягає руку допомоги.

Під час панельної дискусії учасники обговорили численні можливості, які відкриваються перед Україною завдяки підтримці Європейського Союзу та окремих країн-членів ЄС. Зокрема, мова йшла про можливості розвитку країни не лише у післявоєнний період, а й у поточних умовах. Також акцент було зроблено на підтримці ЄС у розвитку економіки, інвестиційної діяльності та, найголовніше, у розвитку людського потенціалу.

Модератором панельної дискусії виступила Ірина Шостак, доцент, завідувачка кафедри іноземних мов ОНЕУ, а учасниками — Наталя Захарченко, доктор економічних наук, професор, та Ян Шапіро, засновник компанії Unation та амбасадор Агенції регіонального розвитку Одеської області.

Зокрема, учасники дискусії наголосили на важливості міжнародних програм, спрямованих на відновлення України та підтримку її на шляху до повноправного членства в Європейському Союзі, та обговорили конкретні кроки, які необхідно зробити для їх реалізації.

Захід став важливою платформою для обговорення поточних викликів та можливостей, які відкриває Європейський Союз для України.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top