Економіка

США посилили тиск на Huawei

китай

Адміністрація президента США у цьому році відкликала вісім ліцензій, які дозволяли деяким компаніям постачати товари компанії Huawei – китайському гіганту телекомунікаційного обладнання. Повідомляє Reuters з посиланням на документ, з яким ознайомилось.

У Міністерстві торгівлі США, яке контролює американську експортну політику, заявили, що відкликали певні ліцензії. Серед них виявились ліцензії для виробників високотехнологічного обладнання Intel та Qualcomm.

На думку експертів, такі заходи зумовлені відновленням Huawei, яке відбувається незважаючи на всі зусилля Вашингтону. Останні викликання пов’язані з міркуваннями національної безпеки Сполучених Штатів.

Раніше повідомлялось, що прибуток Huawei у березневому кварталі досяг 2,7 млрд доларів: тобто зростання фактично склало більш ніж на 500%. Також стало відомо, що продажі у першому кварталі зросли на 37%.

Зазначимо, що відкликання ліцензій відбувається на тлі тиску з боку республіканців, які вимагають більш жорстких заходів проти китайської компанії.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top