Економіка

Середня зарплата чиновників перевищила 50 тисяч гривень: де платять найбільше

деньги

До структури заробітної плати вже входять грошові допомоги до відпусток та матеріальна допомога

Міністерство фінансів оновило дані щодо оплати праці та чисельності працівників державних органів, місцевих держадміністрацій і органів судової влади на основі отриманих даних від державних органів. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

За даними прес-служби, середня нарахована зарплата у травні досягла 50,9 тисяч гривень, що на 32% більше, ніж у січні 2024 року (38,6 тисяч гривень).

До структури заробітної плати вже входять грошові допомоги до відпусток та матеріальна допомога.

«Наразі Україна на шляху інтеграції до Європейського Союзу. Тому важливим є приведення системи державного управління у відповідність до принципів ЄС і кращих міжнародних практик у цій сфері. Зокрема, це стосується передбачуваності та прозорості системи оплати праці державних службовців. З огляду на це, Міністерство фінансів продовжує щомісяця публікувати детальну інформацію щодо видатків на оплату праці в державному секторі», – прокоментував заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Найвищі зарплати

Лідирує за рівнем зарплат Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). У середньому її працівники отримують 89,7 тисяч гривень.

На другому місці Антимонопольний комітет — 88,3 тисяч гривень

У Секретаріаті Національної тристоронньої соціально-економічної ради платять 72,4 тисяч гривень.

Нагадаємо, з початку року в Україні діє нова система оплати праці на основі грейдової системи класифікації посад. Цю систему спрямовано на підвищення, передбачуваність і прозорість заробітної плати працівників державних органів.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top