Економіка

Китайські банки затримують платежі з РФ

китай

Китайські банки продовжують затримувати російські платежі. Часом терміни їх проведення сягають трьох місяців, при тому, що раніше це було один – три тижні. Про це повідомляє The Moscow Times за підсумками економічного форуму у Санкт-Петербурзі.

Зазначається, що збільшення термінів пов’язане з посиленими перевірками та затримками у банківській системі Китаю. Це призводить до невиконання умов торгових контрактів. При цьому у разі затримки чи скасування переказів незрозуміло, чи слід вважати, що партнер порушив умови договору.

Виступаючи на тій же сесії, директор ІК Енергософт Василь Кузовков додав, що зараз «жоден постачальник не зміг конкретно відповісти на питання, як платити між Росією та Китаєм». Через складність переказів його обладнання простояло на заводі щонайменше три місяці.

Офіційно Китай не приєднувався до санкцій проти Росії у відповідь на війну в Україні, але після введення обмежень китайські банки скоротили роботу з російськими клієнтами, які перебувають під санкціями.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top