Економіка

Китай закликав ЄС скасувати мита на електромобілі

китай ес

Пекін хоче, щоб ЄС скасував свої тарифи на китайські електромобілі, дія яких набуде до 4 липня, після того, як обидві сторони домовилися провести нові торговельні переговори. Про це повідомляє агентство Reuters.

Тимчасові мита Європейського Союзу в розмірі до 38,1% на імпортні електромобілі китайського виробництва мають набути чинності до 4 липня, поки блок розслідує надмірні та несправедливі субсидії, які він називає надмірними.

Китай неодноразово закликав ЄС скасувати свої тарифи, висловлюючи готовність до переговорів. Пекін не хоче бути втягнутим у ще одну тарифну війну, все ще страждаючи від американських тарифів на свої товари, запроваджених адміністрацією Трампа, але заявляє, що вживатиме всіх заходів для захисту китайських фірм, якщо це станеться.

Обидві сторони погодилися відновити переговори після телефонної розмови між комісаром ЄС Валдісом Домбровскісом і міністром торгівлі Китаю в суботу під час візиту до Китаю міністра економіки Німеччини, який заявив, що двері для обговорення «відкриті».

Китайська газета Global Times, посилаючись на оглядачів, заявила, що найкращим результатом буде, якщо ЄС скасує своє тарифне рішення до 4 липня.

Але Єврокомісія, аналітики та європейські торговельні лобістські групи підкреслили, що переговори будуть серйозною справою, і Китай повинен бути готовим піти на значні поступки.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top