Економіка

Біженці з України допоможуть Німеччині вирішити проблему нестачі робочих рук — DW

BRD

Член правління Федерального агентства зайнятості Німеччини Даніель Терценбах в інтерв’ю виданню dpa заявив, що українські біженці допомагають вирішити проблему нестачі робочих рук у країні. Про це повідомляє DW.

За словами чиновника, на сьогодні 65 тисяч біженців із України почали сплачувати внески соцстрахування. Ще 21 тисяча українців працює на «міні-роботах», де зарплата не перевищує 520 євро на місяць, через що внески до соціальних відрахувань не стягуються.

«Терценбах очікує, що найближчими тижнями та місяцями на ринок праці Німеччини вийдуть ще десятки тисяч біженців з України, які закінчують мовні курси», — пише DW.

Представник німецького агентства зайнятості вважає, що така статистика свідчить, що українці планують надовго залишитись у ФРН.

Раніше повідомлялося, що заради біженців із України Німеччина обмежила міграцію з інших країн.

До цього повідомлялось, що на початок 2023 року кількість біженців з України в європейських сягнула майже 8 мільйонів осіб.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top