Економіка

АРМА хоче повторно арештувати облгази Фірташа

арма

Агентство з розшуку та менеджменту активів звернулося до Офісу генерального прокурора для повторного арешту облгазів Фірташа.

В АРМА заявили, що таке рішення є «прямою загрозою для встановлення справедливості у справах пов’язаних із колаборантами та іншими злочинцями».

«Вважаю, що органи державної влади в таких ситуаціях мають діяти як єдиний синхронний механізм спільно з органами законодавчої та судової влади», — заявила голова агентства Олена Дума.

Днями облгази Фірташа сплатили до держбюджету 77 млн гривень. Раніше, два роки ці арештовані активи не приносили державі ні копійки, зазначили в агентстві.

«Але в результаті такого рішення ВАКС — питання щодо подальших надходжень до державного бюджету та притягнення злочинців до відповідальності — сумнівні», — додала вона.

З метою уникнення таких наслідків для держави та унеможливлення припинення доходів до бюджету, Національне агентство вже звернулося до Офісу Генерального прокурора щодо повторного арешту «облгазів Фірташа».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top