Економіка

Українським користувачам біткоїн-бірж обмежили операції за банківськими картками

bitcoin

Деякі криптовалютні біржі повідомили про тимчасове призупинення операцій в Україні за банківськими картками. 

«Наразі фіатні канали, а саме введення та виведення через банківську карту та інші платіжні сервіси тимчасово призупинені cеред криптовалютних бірж по всій Україні», — говориться в повідомленні Binance користувачам.

Binance порадила користувачам використовувати P2P-платформу. 

Представники компанії зазначили, що призупинення відбувається на тлі обмежень НБУ.

«Введення та виведення гривні через українські банківські картки тимчасово недоступні для всіх криптовалютних бірж в Україні. Ми сподіваємося, що ситуація скоро зміниться», – зазначили в Binance.

Проблеми підтвердив і засновник української криптовалютної біржі Kuna Михайло Чобанян.

Михаил Чобанян 🇺🇦

Ще в квітні 2022 року НБУ запровадив обмеження на транскордонні операції громадян, які стосувалися й криптовалютних транзакцій.

Так, фізособам заборонялося проводити квазі-кеш операції з гривневих банківських рахунків. Транскородонні P2P-перекази в гривні лімітували сумою 100 000 гривень на місяць.

До квазі-кеш операцій відносяться, зокрема, придбання криптовалют, поповнення брокерських та форекс-рахунків, поповнення електронних гаманців тощо.

У березні «ПриватБанк» оголосив, що тимчасово заборонив власним клієнтам заводити гривні на криптовалютні біржі. Тоді рішення також пояснили обмеженням Нацбанку.

Нагадаємо, українці активно користуються криптобіржами, особливо їхня популярність зросла після вторгення РФ. Згідно з даними Chainalysis, Україна потрапила на третє місце рейтингу глобального індексу прийняття криптовалют у 2022 році.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top