Кріпто

Binance закрила для росіян покупку доларів та євро через p2p-сервіс

Bitcoin

Рішення було ухвалено відповідно до десятого пакету санкцій ЄС проти Росії

Криптобіржа Binance заборонила продавати і купувати долари та євро через свій p2p-сервіс росіянам та всім, хто перебуває в Росії, пише російський Forbes.

Рішення було ухвалено відповідно до десятого пакету санкцій ЄС проти Росії, уточнив неназваний представник криптобіржі.

Крім того, Binance заборонила продавати та купувати рублі через p2p громадянам ЄС. Заборона торкнеться також усіх фізичних осіб, які проживають у Росії, незалежно від їхньої «національності». Крім того, біржа заборонила громадянам ЄС купувати та продавати рублі через P2P.

«Для продовження використання Binance P2P користувачі можуть обирати інші доступні фіатні валюти», — заявив представник біржі. При цьому наголошується, що росіяни, як і раніше, зможуть використовувати рублі на Binance.

Як зазначає видання Forklog , при спробі провести операцію криптобіржа пропонує використовувати валюту тієї країни, яку користувач вказав під час верифікації.

У квітні 2022 року Binance обмежила доступ до своїх сервісів росіянам, які мають активи загальною вартістю понад 10 000 євро . Для користувачів, які відповідають цим критеріям, буде доступна лише функція виведення коштів.

Росіяни використовують p2p-сервіси як альтернативу SWIFT для виведення грошей за кордон. За допомогою сервісу можна переводити кошти з одного криптогаманця на інший або купити криптовалюту, наприклад, стейблкоїн USDT.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top